özel kız yurdu

özel kız yurdu

Eyüboğlu Öğrenci Yurtları, tüm şubeleriyle ve özel kız yurdu  öğrencilerin günlük yaşantılarında duydukları ihtiyaçlara göre dizayn edilmiştir. Eyüboğlu özel kız yurdu   Emek Şubesi, Ankara’daki tüm üniversitelere kolaylıkla ulaşımın sağlanabildiği merkezi bir konumda yer alır. Metro istasyonları yakınlığı nedeniyle de her yere kısa sürede ulaşım sağlanmaktadır. özel kız yurdu Yurdumuzun bulunduğu Emek  Semti, Ankara’nın en nezih semtlerinden biridir.

Konaklama sektöründe elde ettiğimiz 30 yıllık tecrübe sayesinde, rahatlıkla “konfor bizim işimiz” diyebiliyoruz. Kurucularımızın, üniversite eğitimlerini şehir dışında almış olmaları da ailesinden uzakta okuyan öğrencilerin ve ailelerinin beklentilerini çok iyi bilmemize sebep olmaktadır. Bu yüzden, Eyüboğlu özel kız yurdu  özellikle ders çalışma alanlarının temizliği ve konforu konusunda büyük özen göstermektedir. Yutuculuğun empati işi olduğunun bilincindeyiz.

Kurum olarak, öğrencilerimizin başarısını, kendi başarımız olarak görmekteyiz.  özel kız yurdu Tüm öğrencilerimizin meslek hayatlarında başarıyı yakalayabilmeleri için Ankara’daki en konforlu, en güvenli yurt yerleşim alanını sağlamaktayız.

Farklı fiyat kategorilerinde 1,2 ve 3 kişilik oda alternatifleri özel kız yurdu konforu öğrencilerimize sunulmaktadır. Odalarımızda ortopedik yataklar kullanılmaktadır. Ayrıca odalarımızda LCD televizyon, telefon, kişiye özel çalışma masası, elbise dolabı,  komidin mevcuttur. 

Yurdumuzda, özel kız yurdu haftada bir oda temizliği yapılmaktadır. Öğrenci tarafından talep edildiğinde bu hizmet tekrar verilmektedir. Ayrıca 15 günde bir nevresim değişimi yapılmaktadır. Öğrencilerimizin çamaşırları, haftada bir olmak üzere yurdumuz tarafından yıkanmaktadır.

Öğrencilerimizin günün her saatinde internete hızlı erişim sağlayabilmeleri için, yurdumuzda  internet fiber hattı bulunmaktadır.özel kız yurdu  öğrencilerimizin daha rahat çalışabilmesi için çalışma salonumuz bulunmaktadır. Ayrıca boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir bilgisayar salonu da mevcuttur. Yurdumuzdaki lavabo ve banyolar en fazla 3 öğrencinin kullanımına tahsis edilmiş durumdadır. Ortak alanların temizliği günlük olarak hijyen kurallarına dikkat edilerek yapılmakladır.

özel kız yurdu öğrencilerimizin  istemeleri halinde yurdumuzda akşam yemeği hizmeti de verilmektedir. 4 yıldızlı otelimizde pişen yemekler günlük olarak yurdumuza getirilmektedir. Akşam yemeği hizmeti, yurt ücreti içine tabidir. Yurdumuzda bulunan spor salonunda öğrencilerimiz istediğine göre hazırlanmış ve 24 saat spor yapma imkanı sunulmuştur.

www.eyuboglukizogrenciyurt.com/blog/wp

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir