Emek Kız Yurtları

Emek Kız Yurtları

 

( Emek Kız Yurtları ) Kampüs yaşamı, kendi hayatımızı yaşamak  için o ilk adımları attığımız, heyecanlı ve kuşlar  kadar özgür hissettiğimiz, siyah beyaz  bir çok  anı biriktirdiğimiz, belki de ömrümüzün en güzel yıllarını yaşadığımız yer.  Emek Kız Yurtları . Seçmiş olduğumuz üniversite kadar hangi bölgede ve şehirde olduğu da çok önemli. İşte bu eşsiz yıllarınızı  geçirmek için en ideal şehirlerden biri de kuşkusuz Ankara.

Öncelikle, ülkemizin başkentinde okumanın ayrı bir havası vardır. Bir yanınızda Bakanlıklar, bir yanınızda Türkiye Büyük Millet Meclisi. Emek Kız Yurtları. Üniversite gençliği aynı semtlerde, aynı mekanlarda takılır.Ve bu mekanların hemen hemen hepsi birbirine çok yakın yerlerdedir.Emek, Bahçelievler, Beşevler, Tandoğan bunlardan sadece birkaçıdır… Bu sayede birçok  opsiyona sahip  olacağınız için planlarınızı, istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Eymir gölünün etrafında bisiklet turları atmak, tunalı hilmi caddesinin büyüsünü yaşamak, Kuğulu parkta kuğulara simit atmak, Atakule’ye çıkıp şehri seyredalmak…

Ankara’nın eski ve her birinin  tarihi değeri olan kampüslerinde kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissedersiniz. Üstelik bir çok farklı bölümden çeşit çeşit arkadaş edinebilirsiniz. Paylaşımların çok daha kıymetli olduğu kampüs hayatınızda Başkent’te okumanın ayrıcalığını her an hissedersiniz.

Emek semti Ankara’nın öğrenci semti kimliğiyle ön plana çıkar.  Çoğunlukla eski binalardan oluşan semtimizde Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu yeni binası ve yönetim kadrosu itibariyle kurumsal kimliğiyle ön plana çıkar. Sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip olmasının sunduğu profesyonel yönetim ve hizmet siz kıymetli öğrencilerimizin eğitim hayatlarını kolaylaştırır. Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdunda odalar modern dizayn edilmiş, donanımlar son sistemdir. 7/24 sıcak su, fiber internet, ücretsiz laundry hizmeti, 4 yıldızlı otelimizden servis edilen chef yemekleri, önde gelen markaların kapalı ürünleriyle açık büfe kahvaltı imkanı, spor salonu, dinlenme alanları elinizin altındadır. Eyüboğlu Yurtları, eğitim hayatı boyunca öğrencilerimizin başarısına katkı sağlayacak ders çalışma salonları, dinlenmeleri ve sosyalleşmelerini sağlayan hobi odaları, sağlıklı yaşam için de spor salonu sunmaktadır. Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden; güvenli, konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sağlar.

 

http://www.eyuboglukizogrenciyurt.com/iletisim.php

http://www.eyubogluyurtlari.com/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir