Ankaradaki özel yurtlar

Ankaradaki özel yurtlar

Eyüboğlu yurtları olarak  ankaradaki özel yurtlar arasında Farklı fiyat kategorilerinde 1,2 ve 3 kişilik oda alternatifleri öğrencilerimize sunulmaktadır. Odalarımızda ortopedik yataklar kullanılmaktadır. Ankaradaki özel yurtlar Ayrıca odalarımızda LCD televizyon, telefon, kişiye özel çalışma masası, elbise dolabı, 3’lü komidin mevcuttur. Yurdumuzda, haftada bir oda temizliği yapılmaktadır. Öğrenci tarafından talep edildiğinde bu hizmet tekrar verilmektedir. Ayrıca 15 günde bir nevresim değişimi yapılmaktadır.
Yurdumuzda her sabah kahvaltı hizmeti verilmektedir. Yurdumuzda bulunan spor salonunda öğrencilerimiz istediğine göre hazırlanmış ve 24 saat spor yapma imkanı sunulmuştur. Ankaradaki özel yurtlar arasında Öğrencilerimizin günün her saatinde internete hızlı erişim sağlayabilmeleri için, yurdumuzda Turkcell Superonline internet fiber hattı bulunmaktadır. Ankaradaki özel yurtlar olarak Öğrencilerimizin çamaşırları, haftada bir olmak üzere yurdumuz tarafından yıkanmaktadır. Öğrencilerimizin istemeleri halinde yurdumuzda akşam yemeği hizmeti de verilmektedir. 4 yıldızlı otelimizde pişen yemekler günlük olarak yurdumuza getirilmektedir. Akşam yemeği hizmeti, aylık ücrete tabidir. Yurdumuzda öğrencilerimizin daha rahat çalışabilmesi için çalışma salonumuz bulunmaktadır. Ayrıca boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir bilgisayar salonu da mevcuttur. Yurdumuzdaki lavabo ve banyolar en fazla 3 öğrencinin kullanımına tahsis edilmiş durumdadır.

Ankaradaki özel yurtlar Öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden kolay ulaşım imkanı sağlar.

Eyüboğlu yurtları olarak  ankaradaki özel yurtlar arasında Gazi ve Ankara Üniversitesine yürüme mesafesinde olan yurdumuzun, diğer tüm üniversitelere tek vasıta ile hızlı ve rahat ulaşım imkanı mevcuttur.

Ankaradaki özel yurtlar arasında ulaşım olarak – Bahçelievler metro durağına 1.200 metre- Ankara Üniversitesi Merkez Kampüsü 2.000 metre- Gazi Merkez Kampüsüne 1.800 metreGazi İletişim Fakültesine 900 metre- Gazi Mühendislik Fakülteleri 3.000 metre- Ankara Üniversitesi Diş Fakültesi 1.600 metre- Tobb Üniversitesi 2.900 metre- AŞTİ 1.200 metre- Ankara Garı 2.700 metre- Yüksek İhtisas Üniversitesi 1.200 metre
– Ufuk Üniversitesi 2.200 metre- Odtü 8.000 metre- Bilkent 13.000 metre
– Hacettepe 14.000 metre- Hacı Bayram Üniversitesi 2 Km- Lokman Hekim Üniversitesi 4.8 km
– Ankara Sosyal Bilimler 5.8 Km- 24 saat güvenlik hizmeti kapalı devre kamera elektro kartlı geçiş sistemi vardır.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir