Ankaradaki özel öğrenci yurtları

Ankaradaki özel öğrenci yurtları

Emek Mah. Bişkek cad. (eski 8. cadde ) 15. Sok. No: 24 Çankaya / ANKARA

(Ankaradaki Özel Öğrenci Yurtları) Ankara’nın en iyi kız öğrenci yurdunu daha yakından tanımak için aşağıdaki link’e tıklayabilirsiniz:  http://www.eyuboglukizogrenciyurt.com/

    (Ankaradaki Özel Öğrenci Yurtları) Ankara’nın en güzide semtlerinden biri olan Emek’te bulunan kız öğrenci yurdumuz, ilk olarak konumuyla sizlerin dikkatini çekecektir. (Ankaradaki Özel Öğrenci Yurtları )Yurdumuz, Ankara’nın en eski kütüphanesi olan ulusal kütüphanemiz Milli Kütüphaneye yürüme mesafesinde.

Sonbaharın dökülen yaprakları eşliğinde kucağında kitaplarıyla kütüphaneye, kampüslerine giden öğrencilerimiz semtimizin en güzel manzarasını oluşturur. Emek semtinin lakabını duydunuz mu hiç? Emek,  bahçelievlerin komşusudur yani omuz omuza vermiş iki komşudur emek ve Bahçelievler. (Ankaradaki Özel Öğrenci Yurtları) Ankara’da okuyan öğrencilerin, butikleriyle, kafeleriyle, birçok iyi müzik grubuna ev sahipliği yapmasıyla (Yeni Türkü, Pilli Bebek, Manga, Zakkum, Grup Seksen dört, TNK ve daha bir çok ünlü grup Ankara’mızdan çıkmıştır), hareketi ve  ışığı hiç bitmeyen  7. caddesiyle,  en keyifli zaman geçirdikleri semttir Bahçelievler.  ( Ankaradaki Özel Öğrenci Yurtları )  Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu,  iki yanı  sıralı ağaçlarla uzanan  Emek’in  en eşsiz sokaklarından biri olan 15. sokakta siz öğrencilerimize okul yıllarınıza ait en güzel anılarınızı yaşarken konumu ile büyük kolaylık sağlayacaktır. Gelin siz de Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci yurdunun bu eşsiz konumunun ayrıcalığını yaşayın.

 

Hayatınızın belki de en şahane yılları olarak hatırlayacağınız okul yıllarınız için en doğru seçim Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu’dur. Sizleri şehir trafiğinden ve gürültüsünden koruyan, vize – final dönemlerinde yürüyerek milli kütüphaneye ulaştıran, sosyalleşmek, keyifli vakit geçirmek istediğinizde bir diğer paralelde olan Bahçelievler’e yürüyerek  10  dakikada  kavuşturan Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu’ dur.  ( Ankaradaki Özel Öğrenci Yurtları )  Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu, Ankara’nın en güvenilir, en huzurlu, en sakin, en güzide semti  Emek 15. Sokak’ta sizler için 7/24 yaşayan bir kurumdur. Öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden kolay ulaşım imkanı sağlarız. Gazi ve Ankara Üniversitesine yürüme mesafesinde olan yurdumuzun, diğer tüm üniversitelere tek vasıta ile hızlı ve rahat ulaşım imkanı mevcuttur.

 

http://www.eyubogluyurt.com

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir