Ankara Yurt Fiyatları

Ankara Yurt Fiyatları

Ankara yurt fiyatları okulların konumuna öğrencilerin beklentilerine ve ihtiyaçlara göre farklılıklar göstermektedir. Eyüboğlu yurtları olarak öğrencilerin kaliteli bir barınma ortamında eğitimlerini devam ettirmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışarak öğrencilerimize hizmet verme anlayışı içerisindeyiz. Ankara yurt fiyatları içerisinde kaliteden ödüm vermeden öğrenin bütçesini zorlamadan uygun fiyat aralıklarında öğrencilere güvenilir aile ortamında kalma imkanı sağlamaktadır.

Ankara yurt fiyatları, Öğrenciler olumlu bir ilişki olduğunda kendilerini güvenir ve güvende hissederler. Aksi durumda kendilerini ifade etmekte zorlanır, soru sormaktan çekinirler. Arkadaşlarıyla iletişime geçmekten uzak durabilir, derse dikkatini vermekte zorlanabilirler. Öğrenci miktarından ziyade öğrenci kalitesi üniversitelerin ve Ankara daki özel yurtların öne çıkmasında önemli bir basamaktır. Bunun içinde öğrenme malzemeleri çok önemlidir. Bu malzemelerden kitap dışında görsel malzemelerde önem kazanmaktadır.

Ankara yurt fiyatları, Yurtlarda sunulan hizmetin kalitesi ile yönetim anlayışının kalitesi öğrencilerin üniversite yaşamlarındaki başarıları ile doğru paralellik göstermektedir. Aile ortamı ve arkadaşlık ilişkilerinin ön plana çıktığı Özel Eyüboğlu kız öğrenci yurtlarında barınan öğrenciler kendilerini daha güvende ve sıcak ilişkiler içerisinde hissederek başarıya ulaşırlar.

camekanlı bölme ve etrafı bahçe ile çevrili bir ortamında arkadaşlar arasında sohbet ve ders çalışma imkanlarımız, ortak kullanım alanlarının 7/24 saat esasına göre sürekli temizlenmesi hizmetimiz, 7/24 saat güvenlik kameraları ile bölgenin sürekli emniyetinin denetiminin sağlanması hizmeti, kartlı giriş çıkış sistemi ile öğrencilerin kontrol edilmesi hizmeti, öğrencinin sorunları ile yakından ilgilenmeyi prensip edinen bir yurt yönetimi bulunmaktadır.

Butik yurt anlayışını benimseyen Ankara özel kız yurdu olarak yukarıda sayılan hizmetlerimizin yanı sıra Yangın ve deprem konularında tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. Yıllık olarak Ankara özel kız öğrenci yurtları Ankara itfaiye daire başkanlığınca yerinde denetlenerek örnek seviyede olduğu raporlarda belirtilmektedir. Ayrıca yangınla ilgili yılda iki defa olmak üzere yangın tatbikatları düzenlenmektedir. Yurt binası olarak Depreme karşı gerekli tüm raporlar alınmış olup bina güvenliği yönünde sık sık denetlenmektedir.

Yurt işletmeciliğini otel konforunda yapan 30 yıldan uzun süredir hizmet sektöründe olan Eyüboğlu yurtları öğrencilerimizin rahatı huzuru ve güveni için çalışmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir