ANKARA KIZ YURTLARI – LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ

ANKARA KIZ YURTLARI – LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ

ANKARA KIZ YURTLARI -Ankara’da Emek Mahallesi 15.Cadde’de bulunan Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu Lokman Hekim Üniversitesi’ne ulaşımı en kolay olan Ankara Kız Yurtları arasında yer almaktadır. Yurdumuz üstün konforuyla üniversiteye uzaklığı 4,8 km mesafede olan Lokman Hekim Üniversitesi kız öğrencileri tarafından en fazla tercih edilen yurtlar arasındadır.

Farklı fiyat kategorilerinde 1,2 ve 3 kişilik oda alternatifleri öğrencilerimize sunulmaktadır. Odalarımızda ortopedik yataklar kullanılmaktadır. Ayrıca odalarımızda LCD televizyon, telefon, kişiye özel çalışma masası, elbise dolabı, 3’lü komidin mevcuttur.

Yurdumuzda, haftada bir oda temizliği yapılmaktadır. Öğrenci tarafından talep edildiğinde bu hizmet tekrar verilmektedir. Ayrıca 15 günde bir nevresim değişimi yapılmaktadır.

Yurdumuzda bulunan spor salonunda öğrencilerimiz istediğine göre hazırlanmış ve 24 saat spor yapma imkanı sunulmuştur.

Öğrencilerimizin günün her saatinde internete hızlı erişim sağlayabilmeleri için, yurdumuzda Turkcell Superonline internet fiber hattı bulunmaktadır.

Henüz 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde öğrencilerine kapılarını açan üniversite Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olmak üzere 5 fakülte, 11 lisans ve 1 Yüksekokul ’da 11 ön lisans programında eğitim-öğretime devam etmektedir.

Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu olarak Lokman Hekim Üniversitesi öğrencilerini ağırlamaktan mutluluk duyarız.

-Yurtlarımız hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. – Ankara Kız Yurtları

“ Aklınız onda kalmasın.” ANKARA KIZ YURTLARI

 

Neden Biz ?

Öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden kolay ulaşım imkanı sağlar.

– 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera ve elektro kartlı geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.
– Yurdumuzun yangın ve depreme dayanıklılık raporları alınmıştır. Ayrıca yangın merdiveni ve yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.
– Yurdumuzda merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör mevcuttur. Öğrencilerin yaşam alanlarını içine alan bölge güvenlik çiti ile çevrilmiştir.
– Yurdumuzda 24 saat yönetici bulunmaktadır.

http://www.eyuboglukizogrenciyurt.com/odalarimiz.php

http://www.eyubogluyurt.com/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir