ANKARA KIZ YURTLARI – GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ANKARA KIZ YURTLARI – GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ANKARA KIZ YURTLARI-Ankara’da Emek Mahallesi 15.Cadde’de bulunan Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu Gazi Üniversitesi’ne ulaşımı en kolay olan Ankara Kız Yurtları arasında yer almaktadır. Yurdumuz üstün konforuyla üniversite kampüslerine uzaklığı yaklaşık 1 km mesafede olan Gazi Üniversitesi kız öğrencileri tarafından en fazla tercih edilen yurtlar arasındadır. Yurdumuzda 1, 2, 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

Gazi Üniversitesi 1926 yılında kurulan bir üniversite olmakla birlikte cumhuriyetin ilk üniversitesi olma unvanını elinde bulundurur.

Tıp, Diş, Eğitim, Mühendislik, Fen Fakülteleri üniversitenin en önemli fakülteleridir. Üniversitenin Beşevler ve Emek’te bulunan kampüslerine yurdumuz yürüme mesafesindedir. Maltepe, Gölbaşı, Çubuk kampüslerine ise tek vasıta ulaşım imkânı vardır.

Özel Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu olarak Gazi Üniversitesi öğrencilerini ağırlamaktan mutluluk duyarız.

-Yurtlarımız hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. – Ankara Kız Yurtları

“ Aklınız onda kalmasın.”

 

http://www.eyuboglukizogrenciyurt.com/odalarimiz.php

http://www.eyubogluyurt.com/

Neden Biz ?

Öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden kolay ulaşım imkanı sağlar.

– 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera ve elektro kartlı geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.
– Yurdumuzun yangın ve depreme dayanıklılık raporları alınmıştır. Ayrıca yangın merdiveni ve yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.
– Yurdumuzda merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör mevcuttur. Öğrencilerin yaşam alanlarını içine alan bölge güvenlik çiti ile çevrilmiştir.
– Yurdumuzda 24 saat yönetici bulunmaktadır.

Farklı fiyat kategorilerinde 1,2 ve 3 kişilik oda alternatifleri öğrencilerimize sunulmaktadır. Odalarımızda ortopedik yataklar kullanılmaktadır. Ayrıca odalarımızda LCD televizyon, telefon, kişiye özel çalışma masası, elbise dolabı, 3’lü komidin mevcuttur.

Yurdumuzda, haftada bir oda temizliği yapılmaktadır. Öğrenci tarafından talep edildiğinde bu hizmet tekrar verilmektedir. Ayrıca 15 günde bir nevresim değişimi yapılmaktadır.

Yurdumuzda bulunan spor salonunda öğrencilerimiz istediğine göre hazırlanmış ve 24 saat spor yapma imkanı sunulmuştur.

Öğrencilerimizin günün her saatinde internete hızlı erişim sağlayabilmeleri için, yurdumuzda Turkcell Superonline internet fiber hattı bulunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir