TR | EN
  • 0 312 215 00 20
  • 0 312 215 00 08
  • 8. Cadde 15. Sok. No:24
  • Emek - Çankaya / ANKARA

Blog

Daha Mutlu Bir Hayat İçin Yaşam Kalitenizi arttırın

Daha Mutlu Bir Hayat İçin Yaşam Kalitenizi arttırın 

Eyüboğlu kız öğrenci yurdu olarak  öğrencilerimize  kaliteli ve sağlıklı gıdalar tüketmeleri fast food mümkün olduğunca uzak durmalarını tavsiye ederiz. Yemek çoğumuzun hayatında büyük bir yer kaplamaktadır. Sabah, öğlen, ikindi, akşam... Durmadan ne yiyeceğimizi düşünürüz. Peki, bir de bu yiyeceklerin sürekli olarak kaliteli ve sağlıklı olduklarını düşünün? Yurdumuzda  sizlere özel sebze ve et ağırlıklı sağlıklı yiyecekler sunulmaktadır

Düzenli spor yapın 

Spor yapmak hem fiziksel hem de mental olarak sizi çok rahatlatacak ve hayat kalitenize olan olumlu etkisini anında fark ettirecektir. Biraz sabır ve iradeyle bu iş tamam! Sizleri sağlıklı yaşama hazırlamak adına yurdumuzda spor salonu imkânı sunmaktayız.
Okul ile konakladığınız yurt yakın olsun Her gün toplu taşımlarda veya trafikte sürünmek hayat kalitenizi olumsuz şekilde etkileyecektir. Konum olarak yurtlarımız okul yerleşkelerine yakın ve merkezdedir.

Bir Hedefiniz Olsun

İster günlük, ister aylık, isterseniz de yıllık olsun. Hayatınızda bir hedefin olması ve o hedefe doğru ilerlediğinizin farkında olmanız sizi ruhsal olarak tatmin edeceği gibi yaptığınız işlerde daha başarılı olmanızı da sağlayacaktır.